Sonbahar Kış Saç Modelleri 2013 2014

Gelecek kış moda olacak en güzel ve en yeni saç modelleri arasından seçtiğimiz saç modleleri hakkında sizler ekısa kısa bilgiler vermek istiyoruz 2013 yılının sonbahar ve kış aylarında moda olacak saç modlelerindne sadece bir kaçı sizlerle...

Atkuyruğu saç model bu sonbahar ve kış mevsiminde oldukça moda olacak bayanlar dümdüz ve uzun saçlarınızı ense hizasından gevşek atkuyruğu şeklinde topluyarak kullanacağınız harika bir saç modeli.

Saçlarınıza ıslak bir hava verip enseden toplayabilir ya da hafif kabartarak enseden atkuyruğu modelini sizlerde deneyebilirsiniz.

2014 Sonbahar Kış Saç Modelleri

Düz saç modelleri de bu sonbahar ve kış sezonunda oldukça moda olacak İpeksi bir düzlükten daha seksi bir saç modeli var mıdır sizce düz ve duru bir görüntü saçları sağlıklı gösteren önemli bir ayrıntıdır.Saçlarınızı ortadan ve yandan ayırarak kullanabilirsiniz emin olun bu şekilde harika görüneceksiniz.

Ayrıca yine sonbaharın en moda saç modellerinden biri olacak gibi görünen Islak görünümlü saçlar yine bizimle olacak.Saç şekillendiricileriy ve jola ile  yapabileceğiniz bu saçlar kabarık ve elektrikli görünmeyi sevmeyen kadınlar için oldukça beğenilecek ve rahatlıkla kullanılabilecek saç modelleri içinde yer alıyor.

2014 Sonbahar Kış Saç Modelleri

Yandan ayıracağınız kahkül Geniş alnı olan kadınlara önerilecek en iyi saç modlelerindne biri 2014 kışının gözdesi. yandan kahküllü saç modelleri toplu ve açık saçlarda çok güzel duruyor mutlaka denemelisiniz.

2014 Sonbahar Kış Saç Modelleri