Hasta veya Çocuk Bakıcısı İş İlanları

Acil Bakıcı Arıyorum sitesini sanal ortamda bakıcı temizlikçi arayan aileler ile bakıcı ve temizlikçi olarak çalışmak isteyenleri buluşturmak için kurduk.

Günümüzün modern dünyasında çalışan ailelerin çocuklarını teslim edecekleri bakıcı bulmaları oldukça önem kazanan bir mesele haline gelmiştir. Sitemize giren aileler bebek bakıcısı ilanları, çocuk bakıcısı ilanları, hasta bakıcı ilanlarını bulabilirler. Site ilan sitesi olduğu için güncel bakıcı ilanlarını bulabilirsiniz.

Acil Bakıcı Arıyorum - Bakıcı İş İlanları

Bunun yanında bakıcı olarak çalışmak isteyenler de sitede ilan verebilmektedir. Bakıcı olarak çalışmak istiyorum kategorisinde bakıcı ilanlarını verebilirler ailelerin aramalarını bekleyebilirler. İlan kategorileri google da en çok aranan bakıcı ilanlarına göre oluşturulmuştur.


Soru: AcilBakiciAriyorum.com'a verdiğim bakıcı ilanını nasıl silebilirim?

Acil Bakıcı Arıyorum - Bakıcı İş İlanları

Cevap: Vermiş olduğunuz ilanı silmek isterseniz, acilbakiciariyorum.com/giris adresinden üye girişi yapın. Sayfanın en üstündeki Hesabım linkinden hesabınıza girin. İlanlarınız menüsündeki acilbakiciariyorum.com/ilanlarim adresinden ilanlarınızı görebilirsiniz. Çıkan sayfadaki ilanlarınızın altında "Düzenle | Sil" linklerini göreceksiniz. Buradaki "Sil" linkine tıklayarak silebilirsiniz.

AcilBakiciAriyorum.com ile ilgili çözemediğiniz problemler için lütfen İletişim bölümünden mail atınız. E-Posta: info@acilbakiciariyorum.com

Sitemizi ziyaret etmek için;
* http://www.acilbakiciariyorum.com