Ahu Aysal Kimdir

Ahu Aysal Hayatı


Ahu Aysal Biyografisi

Ahu Aysal 1958 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk öğrenimini İstanbul Şişli Terakki'de tamamladı. Ahu Aysal Daha sonra İngiltere'ye giderek Eastborne College'e devam etti. Ünal Aysal ile hayatını birleştirdi. Daha sonra ayrıldılar. Ahu Aysal'ın 2 çocuğu var.

Ahu Aysal Uzaya gidecek ilk Türk  olan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın eski eşi turizmci Ahu  Aysal, 3 saatte gidip 3 saatte döneceği ve sadece 60 saniye geçireceği  yerçekimsiz ortamda merak ettiğini söyledi. Aysal, uzay  yolculuğu konusunda hiçbir korkusunun olmadığını da belirtti.

Ahu Aysal geçtiğimiz aylarda  95 bin dolar yatırarak uzay turuna ön kayıt yaptırmıştı. Çok daha basit  şeyler konusunda korku duyabilse de uçağa binmekten ya da uzaya  gitmekten çekinmediğini ifade eden Aysal Sanal AVM'mizde Vip Turizm  mağazası da var. Demek ki uzay yolculuğunun satışına aracılık da  ediyorum demektir diyor.

Ahu Aysal Türkiye'de turizm işine ilk olarak 1985 yılında atılldı.Ahu Aysal Antalya Kemer'de ilk tatil köyü olan Club Salima'yı kurdu...Ahu Aysal 2014 yılında uzaya gidecek ilk Türk olacak.

Ahu Aysal Kimdir?

Ahu Aysal Resimleri

Ahu Aysal Kimdir?

Ahu Aysal Kimdir?

Ahu Aysal Kimdir?