Alaçatı Otel, Surf Paradise Club


Kamp Yapmaya Gidiyoruz!

Alaçatı kamp alanları özgür ruhlu tatilcileri ağırlıyor. Yemyeşil ormanlık alanlarda, plaja yakın konumda yer alan kamp merkezleri uzunca bir tatil geçirme fırsatı da tanıyorlar. Doğanın kalbinde, serin rüzgar esintileri ile siz de Alaçatı kamp yapmaya gelebilirsiniz. Dilerseniz turlardan yararlanabilir dilerseniz arkadaşlarınızla size en uygun bölgeyi seçebilirsiniz ya da Alaçatı otel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Alaçatı #Kamp Alanları, Alaçatı #Otel

Alaçatı'da kamp yapmak isteyenlere farklı noktalar sunan bu cennet coğrafyanın nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

Alaçatı'da kamp alanı seçeneği pek fazla olmasa da Surf Paradise Club yüzlerce tatilcinin ihtiyacını karşılayacak düzeyde. Spor olanaklarından konaklamaya kadar farklı hizmetler veren tesiste dilediğiniz kadar kalma imkanınız var.

Çadır kurmanın dışında karavanla gelenler için park alanları da bulunuyor. Alaçatı kamp sahasına çadır kuran sörfçüler burada bulunan:

    restoran,
    duş,
    WC gibi hizmetlerden yararlanabiliyorlar.

Akşamları ise diğer kampçılarla bir araya gelerek keyifli vakitler geçiriyorlar. Alaçatı otel, Alaçatı kamp alanları da güvenli yapıları nedeniyle pek çok tatilcinin uğrak noktası oluyor.

Alaçatı Surf Paradise Club
Adres: ASPC Sport Center & Makah Beach Club Alaçatı Liman Mevkii No:1 Alaçatı – İzmir
Tel: 0232 716 66 11

Alaçatı #Kamp Alanları, Alaçatı #Otel

Çadır Fiyatları Ne Kadar?

Alaçatı'da kamp yapmadan önce çadırlarınızı da almak istiyorsanız seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gerekenler var. Özelliğine ve büyüklüğüne göre 2 bin TL'ye bile çadır bulunuyor. Yapıldığı malzemeye ve kullanım alanlarına göre değişen fiyatlar genel olarak yüksek gibi gözükse de 2 kişilik 50 TL, 5 kişilik 100 TL uygun fiyatlar da var.Dilerseniz Alçatı kamp alanlarında da çadır kiralayabilirsiniz. Yaz aylarında hemen hemen doluluk oranına ulaşan Surf Paradise Club'ta yer bulabilmek için önceden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
Kampçılara Sağlanan Avantajlar Neler?

 

1995'te kurulan Alaçatı kamp alanı Surf Paradise Club, rüzgar sörfünün yanı sıra tatilcilere farklı aktivite imkanları da sağlıyor. Kamp alanı bulunan tesiste tatilciler çadırları ve karavanları ile konaklarken dolu dolu bir tatil yapabiliyorlar. Ayrıca:

    dağ bisikleti
    deniz kanosu
    kürek
    yoga
    tur
    basketbol
    voleybol gibi aktivite olanakları tanınıyor.

Alaçatı kamp merkezinde ücretsiz Wi-Fi, temiz duşlar, 3 öğün Alaçatı yemekleri yiyebileceğiniz restoranlar, büfeler, tuvaletler, kişisel dolap ve soyunma odaları da bulunuyor. Tatilcilere yalnızca tatillerinin keyfini sürmek kalıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kartaltepe Mh. İncirli Cd. Alpay İzer Sok.No:4 Bakırköy – İstanbul
Rezervasyon Tel: 0212 572 64 65
Çağrı Merkezi: 444 33 98 (08:00 – 20:00)
Fax: 0212 660 69 50
Mail: info@alacatiotel.com.tr

Daha ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz:
* http://alacatiotel.com.tr