Bir Erkek En Çok Nelerden Etkilenir?


Kadınların cevabı olmayan en büyük sorusu budur. karşımdaki erkeği nasıl etkilemeliyim diye düşünen kadınlar bu yazıyı mutlaka okusunlar.

Aslında burada önemli olan erkeğin aşık olmasından çok bu aşkı sürdürebilmesini yani aşık kalmasını sağlamaktır. Malesef ki pek çok kadının düşündüğü gibi erkeğin aşık kalmasının kışkırtıcı dudaklarla, yüksek topuklarla ilgisi yok.

Erkeklerin çoğu için içten bir gülüş ve samimiyet bunlardan daha önemli. Karşısındakinin gözlerinin içine bakarak gülen bir kadına aşık olmayan erkek az.

Bunun yanında şefkat en önemli ikinci özellik. Özellikle annelerinin bir benzerini arayan erkekler, aşık olacakları kadının merhametli ve anne şefkatine sahip olmasını önemsiyorlar.

3. ve en önemli özellik ise zeka. Siz bakmayın aptal sarışınların peşindeki erkeklere. Kısa süreli birliktelikler için belki bu tercih edilebilir ama bir erkek uzun süreli aşık olacağı ve aşık kalacağı kadının kesinlikle zeki olmasını istiyor.

Siz de bir erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız herşeyden önce kendiniz olun, çünkü doğallığın açamayacağı kapı yok...