Çocuklar için İngilizce Kursu

Bire bir Eğitimler ve Kurumsal Eğitimler olmak üzere öğrenci adaylarımıza eğitim çözümleri sunmaktayız. İletişime dayalı eğitim metotlarını benimsemiş olan kurumumuz ve eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birinci planda tutarak, kişilere ve kurumlara özel, ihtiyaçlarına en etkili biçimde cevap verecek olan eğitim planlaması gerçekleştirmekte ve eğitim programı süresince gelişim raporları ve performans değerlendirmeleri aracılığıyla eğitimleri daha verimli hale getirmektedir.

Kaliteli bir eğitimin vazgeçilmez parçası mutlaka yabancı dil eğitimidir. Yabancı dil eğitimine erken yaşta başlanması önemli olduğu kadar, ilk adımların doğru atılması da önemlidir. Hedef yaş grubunun öğrenme şekilleri ve çoklu zeka kuramı göz önünde bulundurularak, çocukların öncelikli olarak keyif alabilecekleri ve keyif alırken yabancı dil farkındalıklarının uyanacağı bir program oluşturulmaktadır. Bu program doğrultusunda, çocuklar başka bir dilin varlığından haberdar olurken aynı zamanda bu dili öğrenme konusunda daha sonra ihtiyaç duyacakları öğrenme stratejilerini ve en önemlisi de motivasyonu edinirler. Böylece, erken yaşta başlanan yabancı dil eğitimi daha sonraki dönemlerde alınacak ileri seviye eğitimler için sağlam bir temel oluşturacaktır.

Çocuklar için #İngilizce Kursu

İngilizce Eğitim İçeriğimiz

Eğitim içeriklerimiz eğitim uzmanlarımız tarafından belirlenmekte olup, çocuğun hangi yaş grubunda olduğu, hangi okula devam ettiği ve ihtiyaç duyulan eğitim gereksinimleri ile doğru orantılı olarak hazırlanır.

 

Eğitimlerimiz bire bir eğitim veya en fazla iki kişiden oluşan gruplar şeklinde gerçekleştirilir ve bu sayede çocuklarınızla özel olarak ilgilenilir. Bu doğrultuda öğrenme şekilleri ve hızları gözetim altında tutulan çocuklar daha hızlı ve daha etkin bir biçimde hedef yabancı dili öğrenmiş olurlar.

Çocuklar için #İngilizce Kursu

Ders içeriklerinin çeşitliliği ve sunulan ders dışı aktiviteler sayesinde dil öğrenimi çocuğunuzun yaşam biçimi haline gelir ve bu şekilde öğrenmenin kalıcı olması sağlanmış olur.

Çocuklara eğitim verdiğimiz diller İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Yunancadır.

İletişim Bilgilerimiz:
* 0212 233 09 99
* http://www.cocuklaricin-ingilizce.com