Cumanız Mübarek Olsun Mesajları Facebook, Cuma Mesajları


Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..

Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz  ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin  büyüklüğün kadar…

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve  Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı  yap. Hayırlı Cumalar...

Cumanız Mübarek Olsun Mesajları

kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun.  saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar  unutulsun. cumanız mübarek olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların  sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve  tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma.  cumanız mübarek olsun.

önce yollar uzanır hakka yürümek için,  tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için.  sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Bildirdiğin ve  gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı,  gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar

Özünün  hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz  ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün  kadar. Cumanız mübarek olsun

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.

 

Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç  solmasın, yüzünüz aydın, amelleriniz makbul, makamınız Firdevs,  dualarınız kabul,, cumanız mübarek olsun..