Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri Neler?

Elbette böyle bir sorunun cevabını tüm kadınlar merak ediyordur benim gibi.

Erkekler bildiğim kadarıyla sürekli soru soran kadınlardan hiç hoşlanmazlar o sorulara cevap vermek onlar için büyük işkence sayılabilir. Geç kalan kadınlar özellikle hemen geliyorum hemen hazırlanıyorum dedikten sonra bir saat odasından çıkmayan kadınlardan hiçmi hiç hoşlanmazlar.Bundan şunu çıkarabiliriz bayanlar erkekleri bekletmeye gelmez.

Kimseye ihtiyacınız olmadığını hatta ona ihtiyacınız olmadığını sürekli tekrarlamanızdan hoşlanmazlar.

Bunu sürekli tekrar etmekten vazgeçmelisiniz biran önce. Ve bu çok mühim gerçekten siz olsanız hoşlanırmısınız sürekli şikayet eden bir erkekle birlikte olmaktan işte erkeklerde ikayet eden sürekli mızmızlanan kadınlardan hoşlanmazlar.

Kıskançlık insanoğlunun doğasında var e tabiki kadınlarda bu biraz daha fazla gibi görülebilir ama siz yinede kıskanç olmaktan vazgeçin vazgeçemiyorsanız bunu karşınızdaki erkeğe kesinlikle belli etmeyin erkeklerin hoşlanmadığı kadın karakterlerinden biriside kıskanç kadınlardır unutmayın. İnanın bu böyle sıralanır gider sayfalar yetmez ama biz burada keselim umarım anlamışsınızdır bayanlar çok konuşmak yok, sürekli şikayet etmek yok, karşınızdaki erkeğe ihtiyacınız olamdığını sürekli hatırlatmak yok ve en önemlisi kıskansanız dahi kıskandığınızı belli etmek yok gerçekten işimiz çok zor Allah yardımcımız olsun.