En Güzel  Kurban Bayramı Mesajları

En Güzel 2012 Kurban Bayramı Mesajları

2012 Kısa Kurban Bayramı Mesajları

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri,  birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da  yaklaştırır bizi birbirimize...

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.  Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban  Bayramın kutlu olsun...

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu  bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum...  İyi bayramlar!

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı...  Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve  beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde  hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar  dilerim. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum...

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun,  yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu  Kurban Bayramı.nın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..  Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Tüm arkadaşların Kurban Bayramı.nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık,  başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun!

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir  bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak  "merhabadır" bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce  olsun.

 

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu bir Kurban  Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden  öpüyoruz.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı...  Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve  beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde  hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar  dilerim.

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde  hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar  dilerim.

Bir Kurban Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize,  ulusumuza ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah.tan diliyoruz.  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun,  yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu  Kurban Bayramı.nın, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi  dileğiyle...

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz  kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun..  Kurban Bayramınız mübarek olsun.

 

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler  dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler  rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin  yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı  kutlu olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua  edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine  vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban  Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan  Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle,  Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu,  bereketli bayramlar nasip etsin.

Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün  kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah  ile dolu bayramın mübarek olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

Söz: Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allahı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun...

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler  başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban  Bayramın mübarek olsun...

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani  vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı  gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel  ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden  küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız  kanatlı, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz  bahtlı olsun...

Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar  az, geleceğin ise Demirel’in kafası kadar parlak olsun, Kurban Bayramın  mübarek olsun!

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu  Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.  Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban  Bayramın kutlu olsun...

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı  paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en  sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar  dilerim.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak  için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için... Kurban Bayramınız  kutlu olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler  başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban  Bayramın mübarek olsun...

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri,  birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da  yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Kurban Bayramlarına...

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun,  yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban  Bayramlarına..

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu  bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Kurban  Bayramını kutluyorum...

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat  dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin,  öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi  bayramlar!

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı dileriz.

Benim ömrümde ırmaklar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim  ömrümde sevdiklerim vardır, bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban  Bayramınız Kutlu Olsun!

Kurban Bayramı.nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna,  insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua  edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine  vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu değerli Kurban Bayramı.nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi  bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül  koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve  sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları  dileğiyle.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler  olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için  hayırlara vesile olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel  ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden  küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi.  Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket  getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim  ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız  mübarek olsun!

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını  dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik  etmeyin...

Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat  dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin,  öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi  bayramlar!

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi  bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül  koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun?

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün  hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Kurban  Bayramın mübarek olsun!

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve  sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları  dileğiyle...

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını  dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik  etmeyin...

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat  dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun...