Güzel sözler anlamlı uzun sözler

Güzel sözler uzun anlamlı  sözler

Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri  örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları  kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni  açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.


Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni  görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde  gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak  isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda  essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir  mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir  mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana  çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak  üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın  serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?


Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir  dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler  bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için  tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında  beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim,  üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

 Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de  sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış.  Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin  benim, canımsın.
Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan… Her Seferinde  Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor… Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker  Ayaklarımla Çiğnerdim… Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi  Söküp Çiğneye Bilmek… Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek..

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin
Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı  almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir  yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına  susamışım..

 

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisin.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki,
Nefes almak değilmiş yaşamak,
Ateşlerde yanmak gibi birşey,
Seni severken sensiz olmak.

Özlemle özlenmektesin,
Sen , özlemlerin içinde en çok özlenensin.
Özlenenlerin içinde en özelsin..

Kimbilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim,
Kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim,
Belki göremeden öleceğim, fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEĞiM'Güzel sözler uzun anlamlı sözler