Vampir, Zombi gibi Korku Oyunları Oyna

Merhaba arkadaşlar sizleri daha güzel oyunlarla buluşturabilmek için editörlerimiz devamlı olarak çalışmaktadır.

Son zamanlarda çok beğenilen Zombi Oyunları ile konumuza dönmek istiyorum. Kanlı araba ismini verdiğimiz oyunda zombiler bütün yolları kapatmış durumdadırlar. Oradan geçebilmeniz oldukça zor görünüyor.

İlk başta standart arabayla ilerlemeye çalışacaksınız. Ama ilerleyen zamanlarda arabaya takılan silahlar ve diğer öldürücü takviyeler sayesinde işleriniz biraz daha kolaylaşacaktır. Onlara karşı dirençli olmalısınız. Korkularınız size birşey kazandırmak aksine kaybeder. Cesur olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Her daim bunu örnek bilmeli ve kendinizi devamlı geliştirmelisiniz. Diğer karakterimiz ise Korkunç Vampir Oyunları bölümüdür.

Korkunç Vampir ve Zombi Oyunları Oyna

En çok korkulan yarasa insanlar kan emerek yaşamaktadırlar. Kırmızı ve siyah renkte elbiseler giydiklerinden kendilerini daha çekici buluyorlar. Onları durdurmak için çeşitli yollar daima olacaktır. Eğer silahınız yoksa yapacak bir şeyiniz de yoktur. Öyleyse arkanıza dahi bakmadan kaçmak en iyi fikir olabilir.

Korkunç Vampir ve Zombi Oyunları Oyna

Daha fazla Korku oyunu istiyorsanız kesinlikle sitemize giriş yapmalısınız. En güzel korkunç oyunlar daima korkuoyunu.net adresinde bulunmaktadır. Aynı zamanda sitemizde görmek istediğiniz her hangi belirli Korku Oyunu olursa bunu bizlere iletişim kısmından iletirseniz en geç 12 saat içerisinde sizler için eklemiş oluruz. Daima sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Korkunç Vampir ve Zombi Oyunları Oyna

* http://korkuoyunu.net