Kova Burcu Diyeti Nasıl Yapılır


Kova burçlarına özel diyet nasıl olur sizlere kısaca bundan bahsetmek istiyorum.SizKovalar ev yemeklerinden çok, dışarıda yedikleri ilginç yemekleri seversiniz.

Ayrıca Kova burçları organizmaları için gerekli olan meyve ve sebze tarzını benimsemeli ve kan dolaşımını rahatlatacak yiyecekleri seçmelidirler.Kova burçları aynı zaman da lenf bezlerini temsil ettiği için, bağışıklık sitemini kuvvetlendirecek beslenme türünü tercih etmeliler.Kova Burcu Lahana , balık, ceviz, mercimek, havuç, süt tercih edilen gıdalar olmalıdır.

1. gün

Kahvaltı:Aç karnına iki bardak limonlu su, diyet peynirli kepek ekmekle yapılan sandviç, bir domates, bir sivri biber, şekersiz çay

Öğle Yemeği:bir dilim diyet ekmek, bir tabak bol limonlu yeşil salata, ara öğün iki dilim karpuz.
Akşam Yemeği:Bir tabak yağsız mercimek yemeği, bol yeşil salata, ara öğün bir kivi. Yatarken bir bardak yeşil çay.

2. gün

Kahvaltı:Aç karnına iki bardak limonlu su, bir porsiyon meyve, Ara öğün iki galeta bir kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir.

Öğle Yemeği:Tavuk ızgara, haşlama lahana ( üzerine limon ve biraz zeytinyağı ) Ara öğünlerde bir tabak meyve.

Akşam Yemeği:Bir tabak yağsız ıspanak yemeği, bir kase diyet yoğurt,ara öğün bir elma. Yatarken, bir fincan yeşil çay içebilirsiniz.

3. gün
Kahvaltı:Bir Bardak diyet süt, bir tane elma, ara öğün iki diyet bisküvi, bir kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir yemelisiniz

Öğle Yemeği:Bir diyet ekmekle yapılan sosisli sandviç, bir tane armut.

Akşam Yemeği:Izgara balık,haşlanmış ıspanak, bir kase çilek.Ara öğün, bir bardak yeşil çay içilmelidir.