Kova Burcu Kadınının Özellikleri

Sayfamızda kova burcu kadınını yakından tanımaya çalışacağız.Bakın kova burcu kaıdnının genel özellikleir nelermiş  nelerden hoşlanır nelere asla evet demezlermiş hep birlikte Kova burcu kadını özelliklerini öğreniyoruz.

Bu burcun kadını özgürlüğüne düşkündür.Diğer bazı burçların kadınları gibi.Onları bildiklerinden geri döndüremezsiniz dik kafalıdırlar. Ayrıca Kova Burcu kadınları Giyimde kendine göre tarzları vardır. Sizin çok beğenmediğiniz bir şeyi o pekala beğenebilir.

Kova burcu kadını Çok evcimen değildir ama ev işlerinde de başarılıdır.Çok güzel sofralar isterse hazırlar.Çocuğuna düşkündür, ama gün gelip o da ayaklarının üstünde dursun diye ona olan güvenini bir başka türlü gösterebilir. Kova Burcu Kadınları Gezmeye çok düşkündür. Ayrıca Kova Burcu Kadını Yeni arkadaşlar yeni çevre onun için vazgeçilmezdir. Kova burcu kadını bazen gereksiz nedenler yüzünden hayatla mücadele eder.Bu burcun kadını bazen yanlış evlilikler yapabilir, bu da onu çevresinde ki dünyaya kapatabilir. Kabuğuna çekilebilir.

Bu burcun kadın terazi ve ikizler burcu ile güzel anlaşır.Oğlak, balık ve koçla özellikle çok iyi anlaşır.Çok idealleri vardır yaşı kaç olursa olsun içinde dinmek bilmeyen enerjisi vardır.Maddi konularda bazen istediği şeyler için savurganlık yapabilir.

Kova Burcu Kadını Sevdiği için mücadele eder duygusallığı onu değişik hayaller alemine götürür eğlenceli bir eş olur karşısında ki onu anlayan kişi ise çok okumayı ve müzik dinlemeyi sever iyi bir radyo dinleyicisidir.Kova Burcu kadını Türk sanat müziği favorisidir, ama diğer müziklerede kulağı kapalı değildir. Kova  burcunu kadınının gizemliliği onu daha da çekici yapmaktadır yapacağı şeyleri çevredekiler ne der diye ertelemez.

 

İnsanlara sahiplenmeyi sevmez, kendisine de yapılmasından hoşlanmaz ayrıca çok sabırlıdır onun kalbini kırmamaya özen gösterin, kazanmanız zamanınızı çok alabilir aşk ve cinsellik konusunda siz ona açık olduğunuz sürece çok sıcaktır.