Larissa Gacemer Hayatı


Larissa Gacemer Modellik yapmaya 17 yaşında başlamış.Genç ve güzel model aynı zamanda iyide bir oyuncu başlayan Larissa Gacemer görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuş.

Larissa Gacemer Brezilya'da sao paulo şehrinde dünyaya gelmiştir.Larissa Gacemer Doğum tarihi ve boyu hakkında birçok değişik bilgi bulunsa da doğrusu, Boyu, 1.75.dir. Kilosu, 57 kg.dır. Kasım 1984 yılında doğmuştur.  Burcu, Akrep'tir. Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi almış modeldir. Burak Gacemer ile evlidir.

İşte bu çalışmalarından birinde İzmir'de çalıştı ve bu süre zarfında tanıştığı , yakışıklı manken Burak Gacemer ile 2011 yılında dünya evine girdi.Şu anda da İstanbul'da yaşıyor.


Larissa Gacemer Krem adlı diziyle ilk oyunculuk deneyimini de Türkiye'de yaşıyor Larissa Gacemer genç ve çok başarılı bir oyuncu Larissa Güzel Model 1.75 boyunda.Larissa Gacemer Güzelliğiyle hemen yapımcıların dikkatini çekmiş olacak ki Krem dizisiyle birlikte Türk izleyicinin karşısına çıkmayı başardır.

Larissa Gacemer Biyografisi