Pembe Maske Sivilce Tedavisi,
Pembe Maske Sivilce

Pembe maske yöntemi ciltteki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak cildin tazelenmesine ve eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Uygulama, özellikle düzensiz çalışma saatlerinden ve yoğun makyajdan olumsuz etkilenen ciltlerde son derece etkili oluyor. Biyolojik olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu maske, 20 yaş itibarıyla her yaş grubundan kişilere ve herhangi bir tıbbi rahatsızlığı olmayan her cilt grubuna uygulanabiliyor.

PEMBE MASKE ARGAN YAĞI SİVİLCE TEDAVİSİ


Genç ciltler için özel olarak hazırlanan Pembe Maske, içeriğinde A, C vitamin kompleksleri, yoğun nem deposu olan ayva çekirdeği özü (Q 10) ağırlıklı olarak bulunuyor. Bu vitaminler sayesinde yağ salgılaması dengeleniyor ve sivilce oluşumu azalıyor.

Orta yaş grubunda, olgun ciltlere özel olarak hazırlanan Pembe Maske'nin içeriğinde kolajen, Q 10, elastin, Hyolünorik Asit etken maddeleri, A, E ve F vitaminleri, çinko-demir-selenyum yoğunluklu olarak bulunuyor. Kırışıklıkları azaltırken ciltteki gevşemeleri de sıkılaştırıcı özelliğiyle bu maddelerden oluşan Pembe Maske, gençlik iksiriniz oluyor.

Pembe Maske Yüz Maskesi Kullanımı
Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız.

Bu uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştiriniz. Cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsitniz.