Ramazan Bayramı  İle İlgili  Güzel Sözler

Ramazan bayrami ile ilgili güzel sözler


Ramazan Bayramı  İle İlgili  Güzel Sözler

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayaramınız Mübarek Olsun

Bayramlar, dostlukların öneminin ortaya çıktığı, insanların kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Birlik ve beraberliğin, kardeşlik ve dostluğun en sıcak şekilde  hissedileceği mübarek Kurban Bayramınızın güzel geçmesi dileğiyle. İyi  bayramlar.

Birlik ve beraberlikle dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve hayırlı bayramlar diliyorum.

Küskünlerin barıştığı, mutlulukların zirveye ulaştığı ve güzelliklerin bizimle olduğu bir bayram olması dileğiyle.

Mübarek ramazan bayramının ülkemiz ve ulusumuz için hayırlara vesile olması temennisi ile.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk  dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın  Ramazan Bayramın Kutlu Olsun

Güneşin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzak melekler baş  ucunda olsun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, ramazan  bayramın mübarek olsun.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe  kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların,  örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun  şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice  bayramlar geçirmek dileğiyle.

 

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun. Ramazan bayramın mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok acın. Avucunuza melekler gül  koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce  ALLAH'a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın NurLanması  ümidiyle Bayramınızı Kutlarım

Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu  Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun herşey  istediğiniz Gibi Olsun inşallah

Sevinç Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Ramazan Bayramı, Bu Güzel Ayın  Mübarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Güzellikler Nasip Etsin, Bütün  müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı Diliyorum

Mululuk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel yarınlar Diliyorum Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum

Bizi yataran ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm Bayramınız mübarek olsun!

Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.