Sigaranın zararları saymakla bitmiyor..Doğum öncesinden başlayarak, çocuk ve erişkinlikte sonu ölüme kadar varan 50'nin üzerinde sağlık sorununa yol açmasıyla birlikte, geçen yıl yürürlüğe giren ve 19 Temmuzda yürürlüğe girecek olan sigara yasakları, tiryakilerde sigara bırakma eğilimini her geçen gün artırıyor.
Sigarayı bırakmaya yardımcı ürünler

Sizde Artık Sigarayı Bırakmak İstiyorsanız İşte Öneriler

Danışmanlık hizmeti, bant, içecek ve ilaçlardan oluşan sigarayı bıraktırma yöntemleri;


Sigarayı bıraktırma merkezlerinden, IQS, SSD, Anne Penman, Alan Carr, Antismoking Center gibi danışmanlık şirketleri, tiryakilere, eğitim, danışmanlık, psikolojik destek, terapi ve endorfine yönelik destekler veriliyor.  

diyetshop.com tarafından satışa sunulan ve özellikle Sigara Bırakma Ürünleri Kategorisi Hazırlayan Sitede kendinize uygun bir çözümü bulabilirsiniz..


Patlıcanlı Sigarayı Bıraktıran  İçecek Nico Fluid Fransa ve Avrupa'dan Sonra Şimdi Türkiye'de...


Sigara bırakma suyu Nico Fluid, nikotin ihtiyacını doğal yollarla karşılayarak nikotin bağımlılığını azaltmaya çalışıyor. Sigaradan yıpranan hücreleri oksijen ve saf suyla beslemeye yardımcı olan Nico Fluid'in  500 ml'lik 6 şişe olarak satılıyor.  1 kl den az olduğu için kilo alma riskinizde ortadan kalkıyor..

Sigara içmek istediğinizde buzdolabında sakladığınız soğuk içecekten 1-2 yudum almanız ve günde 1 şişe bitirmeniz yeterli. Tiryakilik durumunuza bağlı olarak 1 paket ila 4 paket arasında kullanabiliyorsunuz.  Nicofluid kullandıktan uzun süre sonra herhangi bir şekilde canınız sigara isterse yine buzdolabındaki soğuk içeceğiniz imdadınıza yetişiyor..
SİGARAYI bırakmak isteyenlere, vücuda deri veya ağız yoluyla nikotin verilmesi ve antidepresan türü ilaçların alınmasını kapsayan tıbbi tedavi yöntemleri uygulanıyor. Bunlar arasında, nikotin bantları, sakızlar ve haplar yer alıyor.  İkinci yöntem ise, eğitim ve motivasyona dayalı terapi, hipnoz, akupunktur, lazer, içecek, şeker gibi uygulamalardan oluşuyor. Gelişmiş ülkelerde sigara bırakmak isteyenlerde yüzde 75"e varan oranlarda başarı elde ediliyor.  

 

AcuOne SİGARAYI BIRAKMANIZA YARDIMCI KİŞİSEL ELEKTRO-AKAPUNKTUR CİHAZI


ACUONE,nikotin bağımlılarının sorunlarına çare bulmak için vücutlarına yapıştırdıkları Patch' lara  veya çiğnediklere sakızlara alternatif doğal ve kalıcı bir yöntemdir.  ACUONE, ne zaman sigara içme arzunuz gelse ,size bu duygudan vazgeçmeniz için doğal ve zahmetsiz bir tedavi  yöntemi sunmaktadır. ACUONE  hafif  ,taşınması çok kolay, küçük bir bileklik şeklinde kol saati biçimine dönüştürülmüştür.

ACUONE çok küçük bir kutunun içine programlanmıştır, iç yüzünde metaller ile kaplı elektrotlar ve ön yüzünde  ise bir düğmeden   imal edilerek dizayn edilmiştir. Çalışma sistemi ise çok basit  olup sadece cihazın ön yüzündeki küçük düğmeye basmanız yeterlidir,cihazın çalıştığını yanıp sönen ışıktan anlayacağınız gibi çalışması bitince de ışığın kendiliğinden söndüğünü göreceksiniz.

 

Bu  küçük bir saat şeklindeki ACUONE  cihazının çalışması çok sessiz,yumuşak,ve hiçbir rahatsızlık vermeyen cinstendir,kullanıcısına içindeki küçük çipler sayesinde tam bir güven sağlar.  ACUONE , bilekteki  el ayası içindeki 7 noktayı uyumlu bir şekilde uyaran akupunktur tedavisindeki tüm  özelliklere sahiptir.

Zero Nicotine Bant

Nikotin arzusunun ilk 10 gün içinde etkili bir şekilde azaldığı hissedilecektir. Her kutu 10 adet güçlü bant içermektedir. Beher bant üç gün boyunca kullanılmalıdır. Bir kutu, bir aylık kullanım için gerekli sayıda bant içermektedir. Tavsiye edilen kullanım programı 3 ay'dır.

Daha fazla  bilgi için  www.diyetshop.com u ziyaret edebilirsiniz.