special K diyeti, 2 hafta 2 öğün 2 kase formülü, special k diyeti ile zayıflama

Başlangıç olarak SPECIAL K 2 Hafta 2 Öğün 2 Kase Formülünü uygulayın ve 2 hafta sonunda farkı hissedin.

Deneyin ve farkı farkedin
1. Günde iki öğün Special K tahıl gevreği
2. Dengeli bir üçüncü öğün
3. Yeterince sıvı tüketimi
4. Bol hareket

Günde iki öğün special K tahıl gevreği

Sabahları kahvaltıda ve gün içerisindeki başka bir öğünde, bir porsiyon SPECIAL K Sade veya Kırmızı Meyveli (az yağlı 125 ml süt ile 45 gr.) gibi az yağlı tahıl gevrekleri yiyin. Böylece leziz-hafif ve dengeli beslenmiş olursunuz. Çünkü SPECIAL K, birçok karbonhidratın yanı sıra çok sayıda vitamin ve sadece %1,5 yağ içermektedir.

Dengeli üçüncü öğün

2 Hafta 2 Öğün 2 Kase Formülünün en iyi yanı da üçüncü öğünde dengeli olmak kaydıyla dilediğinizi yiyebilmeniz. Örneğin sebze, az yağlı et, patates, balık vs. deneyebilirsiniz. Bununla ilgili uyarıları da yine beslenme planı- örneğimizde bulabilirsiniz. Ayrıca eğer öğün aralarında bir şeyler atıştırmadan duramıyorsanız unutmayın ki bu atıştırmalar az yağlı olmalıdır. Taze meyve ya da yağsız yoğurt bunun için en uygun olanlardır.

Yeterince sıvı tüketimi

Bol su için! Su, sağlıklı bir beslenme şeklinin en önemli parçalarından biridir. Beslenme uzmanları günde en az 1,5 ile 2 litre (6 ile 8 bardak) su içilmesini önermektedirler. Yani masanıza bir bardak su koyun ve bittiğinde onu sürekli doldurun. Öncelikli olarak, su, meyveli maden suyu veya bitki çayları gibi az kalorili içecekleri tercih edin.

 

Bol Hareket

Temiz havada bol hareket 2 Hafta 2 Öğün 2 Kase Formülü'nün başarısını desteklemektedir. Bu her zaman spor olmak zorunda da değil. Günlük hayatınıza sadece biraz daha hareket katın: örneğin asansör yerine merdiveni tercih edin veya küçük alışverişlerinizi yapmaya yürüyerek gidin.

Special K 2 hafta diyeti nasıl yapılır