Yabancı Dizi İzleme Sitesi

Uzun emekler sonunda sizler için yaptığımız sitemizi bitirmiş bulunmaktayız. Geniş yabancı dizi arişivimizde aradığınız her diziyi bulabilicek, spam reklamlara maruz kalmadan en hızlı şekilde türkçe ve yabancı altyazı desteği ile dizileri online olarak izleyebiliceksiniz.

İzlemekte oldğunuz dizileri izleme listesine alarak profil sayfanızdan (ayrıntılı göster seçeneğiyle) en son izlediğiniz bölümü, güncel bölümü ve gelecek bölümü ayrıntılı olarak görebilir; ayrıca favori ekleme seçeneğiyle favori dizilerinizin listesini oluşturarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ana sayfamızda sizler için seçtiğimiz efsane dizileri, kore dizilerini ve animeleri gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Yabancı Dizi Sitesi

Yabancı dizileri izledikten sonra yorum bırakarak diziyi izleyecek diğer kişilere dizi hakkında bilgi verebilir. Yapılan yorumlara oy vererek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sitemizde olmasını istediğiniz dizileri, bulmakta zorlandığınız yabancı dizileri ve bizden sitemizde olmasını istediğiniz özellikleri iletişim bölümünden bize yazarak iletebilirsiniz. En kısa zamanda isteklerinize geri dönüş yapılacaktır.

Yabancı Dizi Sitesi

Ayrıca siteye üye olarak dizileri favori ve izleme listenize ekleyebilir, en son izlediğiniz bölüm gibi ayrıntıları görebilirsiniz.
* http://www.dizisyen.com