Yükselen Oğlak Burcu
Yükselen Oğlak Burcu Hakkında Bilgi


Yükselen Oğlak Burcunda Organizatör

  • Mizacı: Disiplinli
  • İmajı: Ben güvenilir ve kendine yeten biriyim
  • Hayata yaklaşımı: Her şeye sahip olmanın bir bedeli vardır

Yükselen Oğlak burçları akılcı, olayları iyi inceleyebilen, istediklerini kimseye belli etmeden yapabilen, sabırlı, sebatlı, inatçı, amacına erişmek için pek az şeyle yetinebilen, herkese güvenmeyen, kuşkucu, yapılan kötülük ve iyilikleri unutmayan, fevkalade iş kafası olan kişilerdir. Yapılan her şeyi anımsayıp onlara kötülük yapmış olanları fırsat bulduklarında cezalandırmayı asla ihmal etmezler.

Çok erken yaşlarda büyük sorumluluklar alabilirler. Tepelere, yavaş ama emin adımlarla çıkarken, hayatlarında hayal kırıklıklarına asla yer vermezler. Çok dayanıklı olmaları nedeniyle her türlü zorluğun altından kolayca kalkabilirler.

Bir işe girmeden önce hem en iyi, hem de en kötü ihtimalleri de göz önünde bulundururlar. Mucizeler gibi, felaketler de onları şaşırtmaz. Organizasyon güçleri ve sabırları, geçte olsa onları başarıya taşır. Fevkalade iyi bir yönetici olmaları mümkündür.

Maddenin değerini iyi bilerek, hayatta istedikleri şeylerin çoğunun ancak parayla elde edilebileceğinin farkındadırlar. Onun için de kısa yoldan paraya kavuşma çareleri arayabilirler. Tutumlu oldukları için paraları daima artar. Terbiyeli, nazik, ağırbaşlı bir kişilik sergilerler. Maddeye çok önem vermelerine karşılık güvendikleri dostları için seve seve para harcayabilir, ya da hiç düşünmeden onların yardımına koşabilirler.